REKLAMA
Znaleziono 7217 wyników
Koninko- domyinwestycja
Pokaż inwestycję
Koninko- domy
Koninko
[Bydgoszcz] Port Lotniczy - inwestycje i nowe połączeniainwestycja
Pokaż inwestycję
[Bydgoszcz] Port Lotniczy - inwestycje i nowe połączenia
[Łódź] Port lotniczy - inwestycje i nowe połączeniainwestycja
Pokaż inwestycję
[Łódź] Port lotniczy - inwestycje i nowe połączenia
Łódź, Polesie
[Jasionka] Port lotniczy Rzeszów-Jasionka - inwestycje i nowe połączeniainwestycja
Pokaż inwestycję
[Jasionka] Port lotniczy Rzeszów-Jasionka - inwestycje i nowe połączenia
ElectroMobility Poland pozyskuje prawo do nieruchomości na terenie Jaworznickiego Obszaru Gospodarczego, na którym powstanie fabryka Izeryartykuł
Pokaż artykuł
ElectroMobility Poland pozyskuje prawo do nieruchomości na terenie Jaworznickiego Obszaru Gospodarczego, na którym powstanie fabryka Izery
W wyniku postępowania przetargowego przeprowadzonego przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną (KSSE) oraz Urząd Miasta Jaworzno, spółka ElectroMobility Poland S.A. (EMP) zostanie właścicielem działki o powierzchni 117 ha, zlokalizowanej na terenie Jaworznickiego Obszaru Gospodarczego (JOG). Tym samym spółka realizująca projekt polskiej marki samochodów elektrycznych Izera zostaje pierwszym inwestorem na terenie JOG.
W Częstochowie powstaje jeden z największych zakładów recyklingu w Europie [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W Częstochowie powstaje jeden z największych zakładów recyklingu w Europie [FILM]
Kolejna nowa inwestycja i nowe miejsca pracy w województwie śląskim. Przy ulicy Trochimowskiego w Częstochowie dobiega końca realizacja jednej z najnowocześniejszych inwestycji w sektorze recyklingu w Europie. Inwestorem przedsięwzięcia jest firma DUMA Recycling, która przeznaczyła na budowę zakładu łączną kwotę 40 milionów złotych. Obiekt będzie posiadał zdolność przetwarzania do 120 tysięcy ton tworzyw sztucznych rocznie.
Kolejna duża, japońska firma inwestuje w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna duża, japońska firma inwestuje w woj. śląskim
Kolejna inwestycja w województwie śląskim, ze wsparciem udzielonym przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną (KSSE S.A.), w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Tym razem dla firmy Meiko Trans Polska, która zainwestuje 52 mln w Dąbrowie Górniczej, potwierdzając długofalowe plany rozwoju w regionie.
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Jelcz-Laskowice] Inwestycje TBS
Jelcz-Laskowice, Jaczkowice
[Lublin] Biurowiec "G5 inwestycje" inwestycja
Pokaż inwestycję
[Lublin] Biurowiec "G5 inwestycje"
Lublin, Węglin Południowy, Jana Pawla II
Kolejna polska firma zainwestuje w woj. śląskim, przy wsparciu KSSE S.A.artykuł
Pokaż artykuł
Kolejna polska firma zainwestuje w woj. śląskim, przy wsparciu KSSE S.A.
Kolejna polska firma zdecydowała się zainwestować w województwie śląskim, przy wsparciu udzielonemu przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną (KSSE S.A.), w ramach programu Polska Strefa Inwestycji.
inwestycja
Pokaż inwestycję
Sãkòcëno
Gdańsk, 11 Listopada
Niemiecka firma KoRo RIW inwestuje w Bytomiu [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka firma KoRo RIW inwestuje w Bytomiu [FILM]
Firma KoRo RIW Sp. z o.o. specjalizująca się w produkcji urządzeń mechanicznych i konstrukcji stalowych do dźwignic będzie już 6. przedsiębiorstwem, które zainwestowało w bytomskim obszarze Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Hakuby.
10 lat zwolnienia z podatku. Gliwice przygotowały kolejny pakiet dla inwestorówartykuł
Pokaż artykuł
10 lat zwolnienia z podatku. Gliwice przygotowały kolejny pakiet dla inwestorów
Rada Miasta Gliwice podczas majowej sesji przyjęła uchwałę w sprawie zwolnień z podatku od nieruchomości w ramach pomocy de minimis. Nowe rozwiązanie zakłada możliwość uzyskania 10-letniego zwolnienia z podatku przez inwestorów rozwijających działalność w obszarze nowoczesnych technologii, innowacji oraz współpracy nauki z biznesem.
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Polanica Zdrój] Apartamentowiec na ul Spółdzielców
Polanica-Zdrój
W Zabrzu ruszyła fabryka za 310 mln zł. Będzie jednym z najważniejszych centrów produkcji świeżej karmy dla psów w Europieartykuł
Pokaż artykuł
W Zabrzu ruszyła fabryka za 310 mln zł. Będzie jednym z najważniejszych centrów produkcji świeżej karmy dla psów w Europie
W poniedziałek, 20 kwietnia 2026 roku, w Zabrzu oficjalnie otwarto nowy zakład produkujący świeże jedzenie dla psów marki PsiBufet. To jedna z największych inwestycji w regionie – na starcie zatrudnia 300 osób, a docelowo liczba ta może podwoić się wraz z rozbudową zakładu.
Polska firma MAKO-IP inwestuje w woj. śląskim, przy wsparciu Katowickiej SSEartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma MAKO-IP inwestuje w woj. śląskim, przy wsparciu Katowickiej SSE
Kolejna polska firma zdecydowała się na realizację nowych inwestycji w województwie śląskim, dzięki wsparciu udzielonemu przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną, w ramach programu Polska Strefa Inwestycji. W Mstowie (powiat częstochowski) zainwestuje spółka MAKO-IP.
[Chełm] Lotnisko szkoleniowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej (inwestycje)inwestycja
Pokaż inwestycję
[Chełm] Lotnisko szkoleniowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej (inwestycje)
Chełm, Stare Miasto, Pocztowa 54
[Świdnica] Aquaparkinwestycja
Pokaż inwestycję
[Świdnica] Aquapark
Świdnica, Kraszowice
Villa Helenainwestycja
Pokaż inwestycję
Villa Helena
Gdańsk, Heleny
Apartamenty Fregatainwestycja
Pokaż inwestycję
Apartamenty Fregata
Gdynia, Zielona
REKLAMA